CIO Atlanta Digital Currency Fund przypomniał społeczności o kilku głównych ATH osiągniętych ostatnio przez podstawy Bitcoin, spodziewając się gwałtownego wzrostu ceny BTC.

„Bitcoin robi nowe ATH“
Bitcoin może pozostać w tym zakresie przez kolejne 3 lata.
„Bitcoin ma niesamowite podstawy, gdzie jest rajd?“
Alistair Milne, analityk Bitcoinów i CIO Atlanta Digital Currency Fund, The News Spy zakłada, że cena Bitcoinów może wkrótce wzrosnąć po kilku głównych wszechczasowych wzrostach osiągniętych przez podstawy Bitcoinów w różnych sferach.

„Bitcoin tworzy nowe ATH“.
W ostatnim tweecie Alistair Milne podsumował wszechobecne wzloty osiągane przez podstawy Bitcoinu w ciągu ostatniego miesiąca.

Wspomniał on, że inwestorzy kryptograficzni nie przenieśli swoich BTC w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy (ponad 61% krążących BTC). Alistair Milne stwierdził, że nawet blokada spowodowana globalną pandemią nie zmusiła hodlerów do przesunięcia swoich magazynów BTC.

Jednym z powodów było odcięcie dostaw BTC, które nastąpiło 11 maja, uważa Milne.

Pozostałe ATH wymienione w tweecie to rekordowa liczba portfeli Bitcoinów posiadających ponad 0,1 BTC, ATH w hashracie BTC, rekord w trudnościach z wydobyciem BTC oraz rekordowy bid-side orderbook.

Zmienność Bitcoin’a zbliża się do poziomu poniżej kluczowego, co oznacza, że major może poruszać się za rogiem.
Bitcoin może pozostać w tym zakresie przez kolejne 3 lata.
Analityk Michael van de Poppe uważa, że Bitcoin może pozostać w obecnym zakresie przez kolejne trzy lata. Zakres, w którym Bitcoin był ostatnio w obrocie wynosi od 9.000 dolarów do 9.400 dolarów.

„Bitcoin ma niesamowite podstawy, gdzie jest rajd?“
Wybitny krytyk Bitcoinów Peter Schiff wziął ostatnio na Twittera, żeby zrobić kolejny cios na Bitcoinu. Stwierdził on, że teraz podstawy BTC są niesamowite (odnosząc się do Fed prasy drukarskiej działa prawie nieprzerwanie od marca w ogóle, a ostatnie pożyczki PPP w szczególności).

Jednak wskazał, że zamiast rajdować się z tych pięknych podstawowych czynników pod ręką, Bitcoin został pobyt poniżej 10.000 dolarów przez trzy miesiące.